Wir sind auf der Suche nach qualifizierten Mitarbeitern

Wir bieten einen gut bezahlten Job in der Schiffbauindustrie in Deutschland und Polen

Aktuelle Rekrutierung

Wer sind wir?


J&K ALKON to firma, w której obszar Agencji Pracy Tymczasowej, powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie ekspertów działalności agencji zatrudnienia. Swoje usługi dedykujemy wszystkim, zarówno w Polsce jak i za granicą, którym zależy na stałym podnoszeniu swojej konkurencyjności w środowisku biznesowym oraz zawodowym. Nasze oferty dostosowane są zarówno do osób poszukujących zatrudnienia w Polsce, jak i tych których interesuje praca za granicą.

Naszym Klientom oferujemy cały wachlarz usług z zakresu branży stoczniowo-morskiej. Wyróżnia nas innowacyjność oraz indywidualne i nieschematyczne podejście do stawianych przed nami wyzwań. Stosujemy autorskie modele współpracy dotąd niestosowane na rynku europejskim, opatrzone pozytywną rekomendacją radców prawnych specjalizujących się w zakresie delegowania pracowników za granicę. W relacjach z Klientami i Pracownikami stawiamy na uczciwe partnerstwo i zaangażowanie. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, których świadczenie każdorazowo oparte jest o obowiązujące przepisy.

J&K ALKON to firma z wykwalifikowanymi i w pełni zaangażowanymi ludźmi. Każdy nowy klient to dla nas perspektywa na jeszcze większy rozwój! To co nas wyróżnia to przede wszystkim deklaracja stałego zatrudnienia! Wir bieten eine Festanstellung in Deutschland!

Logo J&K Alkon Logo KB Logistik Logo Alusteel Logo G+K SteelCon Engineering Logo G+K SteelCon Logo G+K Steel

Senden Sie Ihren Lebenslauf

Wenn Sie sich für eine Stelle interessieren, die nicht auf unserer Website erscheint, schreiben Sie uns – das Kontaktformular finden Sie unten. Wir werden uns so schnell wie möglich bei Ihnen melden!  Denken Sie daran, dass die angehängte Lebenslaufdatei im PDF-Format gespeichert werden sollte und 10 MB nicht überschreiten sollte.

  Vergessen Sie nicht, uns Ihre Kontaktdaten mitzuteilen, die wir für den Rekrutierungsprozess benötigen.

  Kontaktieren Sie uns!

  J&K Alkon sp. z o.o.

  • Markiewicza 48
   72-600 Świnoujście
  • +48 91 321 3003
   +48 91 321 3032
  • info@juk-alkon.com
   www.juk-alkon.com
  • NIP 8551575226
   REGON 320859401
   KRS 0000365061